Forum Wspólnoty Płatnerska 1

Opis forum


#1 2014-07-07 17:15:28

Marcin S

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-30
Punktów :   

Śmietnik

Witam serdecznie skoro nadal cisza i nikt nie interesuje się sprawami naszego bloku, chciałem poruszyć kolejny temat. Od paru tygodni wchodząc do bloku widzę przepełniony śmietnik. Nie dziwi mnie ten fakt, ponieważ sporo osób prowadzi remonty, w tym ja osobiście i wiem ile można nagromadzić kartonów itp. Pytanie jest natomiast dlaczego śmietnik nie stoi w miejscu na niego przeznaczonym, dlaczego nie mamy do niego klucza i dlaczego jest tylko jeden ? Przy podpisywaniu i ustalaniu ilości śmietników chciałem zwrócić uwagę, a raczej zaproponować rozliczanie śmieci od m2 (warto zwrócić uwagę na Żabkę, która generuje najwięcej odpadów - nie wiem czy mają swój oddzielny śmietnik)

Offline

 

#2 2014-07-10 10:34:08

dareq

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-10
Punktów :   

Re: Śmietnik

Witam,

śmietnik który mamy pod blokiem jest dzięki staraniom naszej koleżanki Aleksandry. Nie wynika on z żadnej umowy formalnej. Aby umieścić kontenery na śmieci w przeznaczonym pomieszczeniu trzeba najpierw zebrać deklaracje odnośnie ilości osób zamieszkujących poszczególne lokale i zgłosić te deklaracje do urzędu. Kwestie te zostaną omówione na najbliższym spotkaniu wspólnoty 21/07/2014.
Co do rozliczania wg metrów kwadratowych to w W-wie to się nie uda. Są stawki od ilości osób zamieszkujących. I tak w lokalu o powierzchni 100m2 jedna osoba zapłaci mniej niż 3 osoby w 50m2.
Co do Żabki to będą mieli osobny kontener i rozliczenie za wywóz.

Chciałbym jeszcze zaapelować do tych z państwa u których są remonty, aby nie wyrzucać materiałów budowlanych typu gruz, płytki, płyty gk itp. Odpady budowlane mają być usuwane we własnym zakresie.

Pozdrawiam,
Dariusz W.

Ostatnio edytowany przez dareq (2014-07-10 21:37:44)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ugamella.pun.pl www.stomakrakow.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl www.corsairs.pun.pl www.e-wpf.pun.pl