Forum Wspólnoty Płatnerska 1

Opis forum


#1 2014-06-13 23:10:45

Kasia C

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-01
Punktów :   

Ogródek przy bloku

Witam ,

Przy naszym garażu z lewej strony znajduje się furtka zamykana na klucz, która prowadzi do ogródka, który jest terenem wspólnym. Odbierałam dzisiaj klucze do garażu, więc zapytałam także o klucze do tej furtki. Pan Rafał chwilkę pomyślał i stwierdził, że w tej chwili nawet nie wie gdzie ich szukać, ponieważ nikt inny do tej pory nie zapytał się o nie.

Składam propozycję do rozważenia dla zarządu naszej wspólnoty, aby odebrać klucze do ogródka i dorobić kopie dla wszystkich mieszkańców.

Dodatkowo w ogródku trawa urosła dosyć wysoko - nie wiem czy to nie najwyższa pora, aby ją skosić. Niedługo zamiast kosiarki może być potrzebna kosa .

Pozdrawiam serdecznie.

Offline

 

#2 2014-07-10 10:20:25

dareq

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-07-10
Punktów :   

Re: Ogródek przy bloku

Witam,

w imieniu zarządu informuję że klucze do furtki zostały odebrane od Ziółkowskich. Kwestie związane z dystrybucją kluczy do wszystkich pomieszczeń wspólnych zostaną omówione na  najbliższym spotkaniu wspólnoty 21/07/2014.
Trawa zostanie skoszona po spotkaniu organizacyjnym, kiedy zostanie zatwierdzony budżet i podpiszemy umowę z firmą sprzątającą.

Pozdrawiam,
Dariusz W.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.stomakrakow.pun.pl www.maskaradaszalencow.pun.pl www.corsairs.pun.pl www.e-wpf.pun.pl www.gossip-girl.pun.pl